Uşak Sportif' in Yıldızı Justin Carter Konuştu

Beko Basketbol Ligi'nde sezonun sürprizini yaparak dikkatleri üzerine çeken Uşak Sportif'in oyuncularından Justin Carter kendisi ve takımının başarısını anlattı

 
Uşak Sportif' in Yıldızı Justin Carter Konuştu

    Uşak Sportif'in başarılı oyuncusu Justin Carter, Avrupa Ligi'nde oynamaya hazır olduğunu belirtti, "Beko Basketbol Ligi'nde bir şampiyonluk yaşamak istiyorum" diyen Carter, "Uşak Sportif gibi harika bir takımda oynamaktan mutluyum ve kendimi kanıtlamak için mücadele ediyorum, hedeflimiz play-off'a ulaşmak diyerekte, Beko Basketbol Ligi'nde oynayamayacağını söyleyenlere haksız olduklarını bir kez daha kanıtladı.Uşak Sportif'le sözleşmesini uzatan Carter, "Birkaç takım devreye girmişti. Menajerim bana bazı seçenekler sundu. EuroLeague'den bazı takımlar da vardı. Ama ben geri gelmek ve bu sezon bu ligde yaptıklarımı yeniden başarmak istedim. Euroleague için hazır olduğumu düşünüyorum. Giderek daha çok gelişiyorum. Sadece bir sene daha kendimi kanıtlamalıyım. Sonra EuroLeague seviyesinde olup olmadığımı göreceğim. Beko Basketbol Ligi'nde bir şampiyonluk yaşamak istiyorum. MVP olmak istiyorum. İsminin duyulmasını istiyorum. Herkes Justin Carter'ın kim olduğunu bilmeli. Beko Basketbol Ligi'nde olmak ve iyi oynamak istiyorum." diyerek samimi açıklamalarda bulundu.
   Kendini Uşak' ta evinde gibi hissetiğini de ekleyen Carter, "Gezmek, bir yere gitmek çok kolay. Büyük bir yer olmaması çok güzel. Çoğunlukla ailemle vakit geçiriyorum. Her zaman birlikteyiz. Beraber bir şeyler yaparak zaman geçiriyoruz. Kendimi zinde tutmama yardımcı oluyorlar" dedi ve Uşak Sportif' te olmaktan mutluluk duyduğunu belirtti.
   !,93 boyunda ki Forvet oyuncusu Carter, Uşak Sportif' ten önce Tire gücü, Vestel ve Vahostav-Zilina Takımlarında forma giydi.
 
 
19.03.2014
 
 

İlgili Haberler

 
Etiketler
 
 
 
facebook twitter youtube
 
 

 


 
karikatur
  • karikaturler
  • karikaturler
  • karikaturler
  • karikaturler
  • karikaturler
 
 
 
Egem Haber