Manisalı 11 Okul İzmir’de Sahneye Çıktı

Vodafone FreeZone Liselerarası Müzik Yarışmasında Manisa’dan 11 Okul Yarıştı

 
Manisalı 11 Okul İzmir’de Sahneye Çıktı
Vodafone Hayaller İçin İzmir elemelerin de gruplarıyla birlikte İzmir’e giden Manisalı öğrenciler, Yapılan elemelerde büyük coşkuyla yarıştılar. Manisa’yı temsil etmek için yarışan gençler arasındaki tatlı rekabet yarışmanın heyacanına heyecan kattı.

İstanbul’da ki büyük finale katılmak için yarışan öğrenciler, Manisa’nın istanbul’da temsil edilmesini çok istediklerini fakat aynı zamanda da iyi olanın kazanmasını istediklerini belirttiler. Vodafone İzmir elemelerine Manisa'dan Cumhuriyet Anadolu Lisesi, Manisa Fatih Anadolu Lisesi, Manisa Fen Lisesi, Ticaret Borsası Anadolu Lisesi, Alaşehir Fen Lisesi, Salihli Merkez Anadolu Lisesi, Halit Görgülü Anadolu Lisesi,HasanTürek Anadolu Lisesi, Sekine Evren Anadolu Lisesi, Kemal Ural Anadolu Lisesi, Manisa Organize Sanayi Bölgesi Anadolu Teknik ve Anadolu Meslek Lisesi katıldı.
   
17. Vodofone FrreZone Liselerarası Müzik Yarışması’nın İzmir elemelerine katılımın çok yüksek olduğu görüldü. Muhteşem bir coşku ile yapılan elemelerde Türkiye’nin dört bir tarafından katılan liseli öğrenciler gelecekleri ile ilgili hayalleri geçekleştirebilmek, belki de profesyonel müzik hayatlarına bir adım atmak için yarıştılar. Birçok genç yeteneğin hayallerini gerçeğe dönüştüren Serhat Hacıpaşalıoğlu ve End Productions, Liselerarası müzik yarışmasının İzmir elemelerini 28-29 mart tarihleri arasında İzmir Arena Bayraklı’da yaptı. 13 ilden 119 okulun katıldığı yarışmanın İzmir elemeleri, bu sene de festival havasında geçti. Vodafone FreeZone 17.’nci Liselararası Müzik yarışmanın büyük finali, şehir elemelerine katılan yarışmacıların ünlü ve başarılı isimler tarafından değerlendirilip seçilmesinden sonra, 26 Nisan’da Bostancı Gösteri Merkezi’n de yapılacak olan Birincilik Finaliyle son bulacak.

 


 
 
02.04.2014
 
 

İlgili Haberler

 
Etiketler
 
 
 
facebook twitter youtube
 
 

 


 
karikatur
  • karikaturler
  • karikaturler
  • karikaturler
  • karikaturler
  • karikaturler
 
 
 
Egem Haber